Biz Kimiz

 

2013 yılında kurulan ajansımız kurulduğu günden bu yana küçük – büyük demeden birçok kuruluşun reklam hizmetini sürdürmüştür ve sürdürmeye devam etmektedir. Profesyonel hayata başlayan Bahçeşehir Tasarım Ofisi’nin çıkış noktası her firmanın ya da kuruluşun tasarım işlerini kendi işimizmiş gibi benimsemek ve gerçekten severek yapmaktır. Başarımızın temel sebebi de budur…

 

Biliyoruz ki işimizi severek yaparsak daha başarılı işlere imzamızı atabiliriz. Bahçeşehir Tasarım Ofisinin içinde bulunan her bireyde bu farkla işlerini yapıyorlar. Yapmakta olduğumuz işin zorluğunu çok iyi biliyoruz. Aynı anda birçok firmanın yada kuruluşun projelerini yürütürken sorunlar çıkabiliyor. Biz bu sorunları bahaneyle değil çözümler üreterek aşıyoruz.

 

Her zaman işlerimize başlamadan önce araştırmalar yapıyoruz. Bu araştırma sürecinde firmalara ve kuruluşlara neler sunabileceğimizi çıkarıyoruz. Başarımızın en önemli sebebi de; disiplinli ve programlı çalışıyor olmamız. Her sektörden kuruluşa hizmet verdiğimizi biliyoruz; bu nedenle programlı ve disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

 

Başarımızda göz ardı edemeyeceğimiz bir diğer sebepte; birlikte çalışmakta olduğumuz çözüm ortaklarımızdır.

 

Misyonumuz; Grafik Tasarım alanında özgün, yaratıcı çalışmalarla müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamaktır.

 

Vizyonumuz; Alanında güvenilir ve aynı kalite de hizmet sunan, sürekli olarak fark ve değer yaratan,rakiplerinin örnek aldığı, alanında saygın ve değerli bir ajans olmaktır.

 

İşimiz

 

Bahçeşehir Tasarım Ofisi, başladığı tüm işlerde, brief, araştırma, konsept geliştirme, mühendislik çalışmaları, maket ve üretim aşamalarını izleyerek çalışmalarını sonuçlandırmaktadır.

 

Aşama aşama yürüttüğümüz tüm tasarım ve üretim çalışmalarımız işimizi hızlandırdığı kadar, müşterilerimizin de marka veya ürünüyle ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırdığına inanıyoruz.

 

Tüketici zihninde doğru anlamları oluşturmak ve sürdürülebilir kampanyalar üretmek için algı yönetiminin de doğru yapılması gerekmektedir.

 

Bu bağlamda Bahçeşehir Tasarım Ofisi tüm yeni teknolojileri, yeni trendleri, özellikle çevreyle dost materyalleri takip eder ve kulanıma sunar.

 

Duyu ve duygulara yön verebilmemiz markayla tüketici arasındaki duygusal bağı oluşturabilmemiz için reklamcılığa dair birçok bağlığı bünyemizde ve kontrolümüzde tutmayı hedefliyoruz.

 

Öte yandan işimizin her sürecini verimli ve üretici kılan,son derece yetenekli  ekibimiz şirketimiz için çok önemli bir değer teşkil ediyor.

 

Çalışma Prensiplerimiz

 

1- GÖRÜŞME

İlk olarak müşterimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayabilmek için, şirket bünyesinde konu hakkında yetkili personelle toplantı yaparız; firmanın bizden beklentilerini dinleriz. En iyi hizmeti verebilmemiz için bu süreci mutlaka yaparız.

 

2- TEKLİF

Görüşme sonunda ortaya çıkan ihtiyaçlara göre bir teklif hazırlarız. Teklifimizin ilk görüşmede konuşulan tüm konuları ve müşterimizin tasarım konusundaki hassasiyetlerini kapsamasına dikkat ederiz.

 

3- SÖZLEŞME

Müşterilerimiz teklifimizi inceler, eğer şartları uygun buluyorlarsa bu teklife istinaden bir sözleşme imzalanır.

 

4- TASARIM

İmzalanan sözleşmenin ardından tasarım çalışmalarına başlanır. Önce eskiz tasarımları hazırlanır. Hazırlanan tasarım üretime girmeden önce müşterilerimize sunuma çıkar.

 

5- ÜRETİM

Revizyonu tamamlanan tasarım şirket yetkilileri tarafından onaylanınca üretim bölümü devreye girer böylelikle tasarım süreci sona erer.

 

6- TESLİMAT

Üretim kısmı bittikten sonra çıkan projeleri müşterilerimize teslim ediyoruz.

 

7- GARANTİ

Bahçeşehir Tasarım Ofisi tüm yaptığı işlerde sorunsuz olarak kullanılabilirliğini garanti eder.

 

Markanız

 

Markanız veya ürününüz bizim için çok önemli, belki sizden daha çok üzerine düşünüyor ve konuşuyoruz.

 

Sizinle birlikte araştırmak ve üretmek, sizinle birlikte “Marka Bilinirliği”, “Markaya Bağlılık” ve “Marka Sadakati” sonuçlarını takip etmek istiyoruz.

 

Türkiye veya Uluslararası pazarda ürününüz veya markanız için gerekecek tüm başlıkların, üretim ve takibini yürütebilecek bir Ajans’la çalışmak müşterilerimiz açısından büyük bir kolaylık ve uygun maliyetler doğuracağına inanıyoruz.

 

Sizinle bir kahve içmek ve pazarlama aktiviteleriniz üzerine sohbet etmek bizim için büyük keyiftir.