Biz Kimiz

 

2013 yılında kurulan ajansımız kurulduğu günden bu yana küçük – büyük demeden birçok kuruluşun reklam hizmetini sürdürmüştür ve sürdürmeye devam etmektedir. Profesyonel hayata başlayan Bahçeşehir Tasarım Ofisi’nin çıkış noktası her firmanın ya da kuruluşun tasarım işlerini kendi işimizmiş gibi benimsemek ve gerçekten severek yapmaktır. Başarımızın temel sebebi de budur… Biliyoruz ki işimizi severek yaparsak daha başarılı işlere imzamızı atabiliriz. Bahçeşehir Tasarım Ofisi’nin içinde bulunan her bireyde bu farkla işlerini yapmaktadırlar. Yapmakta olduğumuz işin zorluğunu çok iyi biliyoruz. Aynı anda birçok firmanın yada kuruluşun projelerini yürütürken sorunlar çıkabiliyor. Biz bu sorunları bahaneyle değil çözümler üreterek aşıyoruz.

 

Her zaman işlerimize başlamadan önce araştırmalar yapıyoruz. Bu araştırma sürecinde firmalara ve kuruluşlara neler sunabileceğimizi çıkarıyoruz. Başarımızın en önemli sebebi de; disiplinli ve programlı çalışıyor olmamız. Her sektörden kuruluşa hizmet verdiğimizi biliyoruz; bu nedenle programlı ve disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Başarımızda göz ardı edemeyeceğimiz bir diğer sebepte; birlikte çalışmakta olduğumuz çözüm ortaklarımızdır.

 

Grafik Tasarım alanında özgün, yaratıcı çalışmalarla müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamayı misyon edindik. Alanında güvenilir ve aynı kalite de hizmet sunan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, alanında saygın ve değerli bir ajans olmak vizyonumuzdur.

 

Sizinle bir kahve içmek ve pazarlama aktiviteleriniz üzerine sohbet etmek bizim için büyük keyiftir.