marka kimliği - grafik tasarım - web tasarım
Son Yazılar
Image Alt

Koronavirüs Markaların Ezberlerini Bozdu

Koronavirüs Markaların Ezberlerini Bozdu

İşlerin İşleyişi, Pazarlamanın Ortamı, Firmaların Yaklaşımı Değişti.

İçinde bulunduğumuz ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgın süreci beraberinde birçok zorunlu değişimi getirdi. Bu zamana kadar gerek dijital ortamlarda gerek geleneksel medyada sürecin işleyişi ve etkilerine şahit olduk. Peki ya sonrası ?

Bahçeşehir Tasarım Ofisi olarak pandeminin yarattığı devrimi ve tüketici üzerindeki evrimsel  etkilerini derledik.

‘’Yeni Normal’’ ile entegre olan ajansların önemi

Bu süreçte tüketici davranışları büyük bir değişim gösterdi. ‘’Panik satın alınması’’ olarak tanımlanan bu dönemde ihtiyaç fazlası gereksinim olarak görülmeye başlandı.  Marketlerde raflar hızla boşaltılırken e- ticarette büyük bir önem kazandı. Markalar bu hassas süreçte gerek zamanlama, gerek iletişim gerek de doğru kanaldan iletişime geçmenin yollarını aradı. Elbette ki pandemi sonrası bir kez daha reklam ajanslarının önemini çizmekte fayda var. Markaların ‘’kötü gün’’ dostu desek yeridir reklam ajansları için.  Dijital pazarlamaya adapte olan reklam ajansları hem tüketiciyi hem başarı meşalesini elinde tutuyor.

Krizi Fırsata Çevir !

Tasarım Ofisi olarak bu süreçte markaların dijital ortam araçlarını etkili bir şekilde kullanmasını sağlayarak çok daha efektif çalışmalar yürütmekteyiz. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini titizlikle hazırlarken tanıtımını tüm mecralara entegre edilecek düzeyde yenilikçi bir anlayışla sürdürüyoruz. Sosyal medyanın her geçen kurumsallaşma için önemli bir araç haline geldiğinin bilinci olan bir ajans olarak müşterilerimizin dijital kanalları içinde özenli bir çalışma gerçekleştirmeliyiz.

Sizde tasarım hizmetlerimizden ,sosyal medya yönetimi desteğine ve hatta 360° reklam hizmetimizden faydalanmak isterseniz gelin bir çay içelim.

Yorum Gönder

Hemen Yaz
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?