Son Yazılar
Image Alt

Silivri Web Tasarım

Silivri Web Tasarım

Silivri Web Tasarımı

Kullanıcı deneyimini dikkate alarak siteleri oluşturuyoruz

Silivri ‘un Kreatif Reklam Ajansı Bahçeşehir Reklam Ajansı olarak Web Tasarım ve E-Ticaret çözümleri sunmaktayız. Modern tasarım, temiz kullanıcı deneyimi ve hızlı sayfa hızı performansı, tüm web sitelerimizin temelidir. Bu temelden, markanıza tamamen uyarlanmış duyarlı web siteleri, çevrim içi özellikler ve dijital ürünler oluşturuyoruz. Web sitelerinin çekici, kullanımı kolay ve bir amaç anlayışı olması gerektiğine inanıyoruz ve bunun sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

 

Web tasarımına yaklaşımımız

Çalıştığımız her web tasarımı projesine stratejik, metodik bir yaklaşım uyguluyoruz. Her projeye, müşterileri ile birlikte çalışarak web sitelerinin hedeflerini ve isteklerini anlamak için başlıyoruz. Siteyi HTML5, CSS, Javascript ve React gibi kullanabileceğimiz herhangi bir ön uç çerçevede oluşturarak başlıyoruz. Son olarak, web sitemiz tamamlandıktan sonra, müşterinin seçtiği içerik yönetim sistemi veya veri kaynağı ile entegre ediyoruz, örneğin WordPress. Web tasarımına yönelik bu stratejik yaklaşım, Müşteri bütçesini en sağlıklı şekilde kullanılması ve işin sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını sağlar.

 

Çözümlerimiz

Silivri Responsive (Mobil Uyumlu) Web Tasarımı;

Responsive web tasarımı, web sayfalarının çeşitli cihazlarda ve pencere veya ekran boyutlarında duyarlı gözükmesini sağlayan bir yaklaşımdır. Duyarlı düzenler, ister masaüstü, ister dizüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonu olsun, herhangi bir cihaz ekran boyutuna göre otomatik olarak ayarlanır ve uyarlanır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte Responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.

 

Silivri Kurumsal Web Tasarımı;

Kurumunuzu İnternet mecrasında en iyi şekilde tanıtmak için Kurumsal yapıda bir web sitenizin olması gerekmektedir. Kurumsal web tasarımınız etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur.Kurumsal web tasarım da en büyük etken, sadelik ve işleyiştir. Kurumsal web sitesi tasarımlarında renk olarak beyaz ve gri alanların etkin kullanımı ve etkileyici olması gibi birçok detayların çok iyi bir biçimde tasarlanarak, web tasarımı yapılan firmayı kurumsal ve profesyonel bir şekilde görünmesini sağlamaktayız.

 

Silivri E-Ticaret Web Site Tasarımı;

E-ticaret; Ürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin yapılması işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Kısaca e-ticaret; geleneksel ticaretin web ortamında veya mobil olarak yapılmasıdır.

E-ticaretin Amacı; Ürünlerin ve hizmetlerin müşteriye hızlı bir şekilde ulaştırılabilmesi, siparişin kullanıcıyı yormadan kolay ve hızlı bir şekilde alınabilmesi, satın alma süreçleri güvenliğinin sağlanabilmesi, kullanıcı ara yüzlerinin basit ve kullanışlı olması, e-ticaret sistemi alt yapısının güçlü ve gelişme açık olması e-ticaret ’in öncelikli amaçları arasındadır.

 

Silivri Mikro Site Tasarımı;

Mikro site, bir diğer adıyla Kampanya sitesi bir ürün veya hizmeti tanıtmak, ön plana çıkartmak amacıyla tasarlanan küçük web sitesidir. Mikro siteler genelde tek sayfadan oluşur ve müşteriye sunulan ürün veya hizmet üzerinde müşterinin odaklanması amaçlanır. Sizde Mikro sitenizi yaptırarak ürün veya hizmetinizi öne çıkarın.

Hemen Yaz
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by